• 0
  • 0

Dlaczego my.

Jesteśmy pracownią florystyczną, która jest otwarta na wszelkie propozycje. Dla nas najważniejszy jest klient oraz jego potrzeby. Kochamy kwiaty, staramy się dobrać odpowiednie gatunki, kolory pod wystrój wnętrza. Oferujemy kompleksowe usługi florystyczne uwzględniając indywidualne potrzeby klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście, spełnienie wymarzonej wizji oraz stworzenie oprawy do każdego wskazanego budżetu.

Oprawa obejmuje następujące elementy:

propozycja aranżacji, konsultację florystyczną, dostawę i rozstawienie dekoracji, dekoracje kwiatowe,  dekoracje balonowe, zabranie dekoracji po przyjęciu.

Złóż zamówienie: pracownia@divin.pl lub wypełnij poniższy formularz

Oferta ślubna.

Ślub to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Każdy chce, aby ten dzień był wyjątkowy, magiczny i niepowtarzalny. Posiadamy szeroki wachlarz możliwości oprawy tego szczególnego dnia. Umiemy sprostać wymaganiom dotyczącym wystroju i klimatu wprowadzanego przez kwiaty, doradzamy i pomagamy w podjęciu decyzji.

Para Młoda: bukiety ślubne, butonierki, korsarze wianki, kwiatowe dodatki do włosów

Ceremonia: dekoracja ołtarza, dekoracje ławek, dekoracja samochodu

Wesele: dekoracja sali weselnej, dekoracje stołów, girlandy z kwiatów i zieleni, ściany z kwiatów żywych, sztucznych, bukiety, oryginalne Flower Box’y dla rodziców, świadków Państwa Młodych

Napisz do nas.

ul. Wodna 13, Poznań/Stary Rynek     

Godziny otwarcia     

Poniedziałek – Piątek     
09.00-18.00     
Sobota:     
10.00 – 14.00     
Telefon: +48 663 523 922     

Potrzebne informacje do wyceny.

miejsce i termin uroczystości, dekoracja sali/kościoła/pleneru, ilość stołów, rodzaj stołów (prostokątne, okrągłe)

planowane dekoracje kwiatowe na stołach (niskie lub wysokie), dekoracja stołu PM, dekoracja za stołem PM

styl/kolorystyka/ulubione kwiaty/świece – mile widziane inspiracje

florystyka indywidualna: bukiet, butonierka..

planowany budżet

 
Napisz do nas: pracownia@divin.pl

Bukiet ślubny. Wybierz swój idealny.

Właściwie pod uwagę należy wziąć tutaj kilka czynników. Przede wszystkim – Twój bukiet ślubny musi odpowiadać Twoim gustom. Nie ma wątpliwości, że kwiaty na ślubie podkreślają doniosłość chwili i wprowadzają w klimat pełen romantyzmu. Rodzaj kwiatów i kolorystyka przestały mieć większe znaczenie, stawia się już bardziej na osobiste upodobania.

Bestseller. Wasze ulubione produkty.

Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie online, sprawdź najczęściej wybierane produkty. Szybkie bezpieczne płatności oraz atrakcyjne aktualne sezonowe promocje. Mnóstwo inspiracji, rodzajów kwiatów, kolorów opakowań. Zrealizowane zamówienie wysyłamy nawet w 24h.